IPA Podkarpacie

Region Bieszczadzki (SG Przemyśl)16 maja Święto Straży Granicznej - Życzenia dla Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej

zyczenia2

Z okazji obchodzonego jubileuszu 25 lecia powstania Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej proszę przyjąć najserdeczniejsze gratulacje oraz słowa uznania.

Korzystając z okazji życzę wszystkim członkom IPA na Podkarpaciu wywodzącym się ze Straży Granicznej satysfakcji z przynależności do tak ważnego i prestiżowego stowarzyszenia jakim jest International Police Association, wielu inicjatyw, które wpłyną korzystnie na łączące zawodowe relacje oraz przyczynią się do jeszcze lepszego współdziałania służb.

Święto Straży Granicznej to czas awansów, wyróżnień i odznaczeń za wytężoną, wieloletnią służbę i działalność społeczną. Wszystkim uhonorowanym, awansowanym i odznaczanym Koleżankom i Kolegom pragnę złożyć serdeczne gratulacje oraz wyrazy uznania. Niech te wyróżnienia będą dla Was nie tylko podziękowaniem, ale także zachętą do kolejnych działań w służbie Ojczyźnie i człowiekowi oraz pracy na rzecz integracji środowiska podkarpackich policjantów i strażników granicznych.

W tym szczególnym dniu pragnę złożyć Wszystkim Funkcjonariuszkom, Funkcjonariuszom i Pracownikom Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej życzenia zrealizowania wszystkich planów, wielu sukcesów w życiu zawodowym oraz satysfakcji ze służby, a także wszelkiej pomyślności w życiu osobistym. Życzę dobrego świętowania.

Jan Faber

Prezes Podkarpackiej GW IPA

 

Mecz charytatywny KSZO Ostrowiec – Developres Rzeszów

BRDTryncza

 

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, ale przez to, czym dzieli się z innymi.” Te słowa Jana Pawła II stały się żywe w niedzielny wieczór, 8 maja 2016 roku w hali sportowej Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. W ramach obchodów 25 lecia powstania Straży Granicznej, rozegrany został charytatywny mecz siatkówki kobiet pomiędzy drużynami KSZO Ostrowiec Świętokrzyski oraz Developres Rzeszów.

   Wieczorne zmagania reprezentantek czołowych zespołów Orlen Ligii zorganizowane zostały jako podziękowanie dla wszystkich ludzi dobrej woli, którzy przez swój dar serca wsparli zbiórkę funduszy na rehabilitację naszej koleżanki funkcjonariuszki Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej Krysi Walat, u której kilka miesięcy temu lekarze zdiagnozowali tętniaka podpajęczynówkowego mózgu. Dzięki szybkiej reakcji lekarzy, sprawnej operacji, natychmiastowej rehabilitacji i dużemu wsparciu najbliższych nasza koleżanka powoli wraca do zdrowia.
    Wyrównane spotkanie zakończyło się wynikiem 2:2. Dodatkową atrakcją był piąty set rozegrany pomiędzy siatkarkami a drużyną złożoną z VIP’ów i funkcjonariuszy naszego Oddziału. Po zaciętej rywalizacji zakończył się wynikiem 25:23 na korzyść drużyny z Przemyśla.
    Serdecznie dziękujemy za wszelkie wspracie i pomoc w przygotowaniu dzisiejszego wydarzenia. Wyrazy wdzięczności kierujemy przede wszystkim w stronę Pana Wiesława Kozieła, Wiceprezesa Zarządu Klubu Developres Rzeszów, głównego inicjatora i pomysłodawcy oraz bohaterek dzisiejszego wieczoru, siatkarek Developres Rzeszów i KSZO Ostrowiec.
    Za trud realizacji i koordynacji całego przedsięwzięcia dziękujemy Komendantowi Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej płk SG Piotrowi Patli oraz członkom Bieszczadzkiego Regionu Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji IPA i Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Funkcjonariuszy Straży Granicznej przy BiOSG.
    Dziękujemy Panu Panu Staroście Janowi Pączkowi, Panu Prezydentowi Przemyśla Robertowi Chomie, Panu Zbigniewowi Inglot, przewodniczącemu rady nadzorczej firmy INGLOT; panu Markowi Osiadaczowi, dyrektorowi POSiR, Panu Henrykowi Patrzałkowi, przedstawicielowi firmy COMPENSA, przedstawicielowi firmy AVIVA, firmom CERTUS oraz LIS Lighting za duży wkład w organizację dzisiejszego meczu.
    Nasze podziękowania kierujemy w stronę Orkiestry Augustino działającej przy parafii Św. Józefa księży Salezjan w Przemyślu na czele z kapelmistrzem Panem Krzysztofem Polniakiem i kierownikiem orkiestry Panem Stanisławem Zaczyńskim.
    Dziękujemy także chearlederkom ze Szkoły Podstawowej nr 11 oraz opiekunce i trenerce dziewczynek pani -Pani Beacie Kosickiej-Siwak – Dyrektor Szkoły.
Tekst i zdjęcia: Łukasz Kociołek

Fotorelacja dostępna TUTAJ

 

 
Strona 1 z 3

Gościmy

Logowanie

Przetłumacz stronę

Polish Croatian Czech English French German Hungarian Italian Russian Slovak Spanish Swedish Ukrainian

W naszych galeriach

Nasi fani na facebook